Erasmushuis
de Formanoirstraat, 31
B-1070 Brussel
Tel. + 32 2 521 13 83
Fax + 32 2 527 12 69
E-mail : info@erasmushouse.museum
bereikbaarheid: Google map


Ann Arend, conservator : a.arend@erasmushouse.museum
Hélène Haug, adjunct-conservator /publieksverantwoordelijke : h.haug@erasmushouse.museum
Céline Bultreys, hoofd collecties: c.bultreys@erasmushouse.museum
Sophie Cornet, bibliothecaris: s.cornet@erasmushouse.museum
Aïcha Bourarach, pedagogische dienst: a.bourarach@erasmushouse.museum
Karla Vanraepenbusch, communicatieverantwoordelijke: k.vanraepenbusch@erasmushouse.museum

Atika Assaidi, onthaal en bewaking van de musea
Lainilda Mukagakeyé, onthaal en bewaking van de musea
Jessica Rens, onthaal en bewaking van de musea
Johnny Van Houche, tuinier
Bruno Van Loo, tuinier

Team

top
Domus Erasmi